Go to Top

Gamyba

Nuo pat veiklos pradžios, siekdami kuo aukštesnės savo gaminių kokybės, žinojome, jog be modernių įrengimų ir technologijų negalėsime konkuruoti  ir taip jau didelėje pasiūloje. Išrankūs Lietuvos klientai bei reiklūs užsienio užsakovai privertė mus siekti to, kuo šiandien galime tik didžiuotis. Per nepilnai dešimtmetį nuėjome netrumpą kelią, pakeitėme ne vieną įrengimą ir šiai dienai, vis dar išlikdami nedidele įmone, galime pasigirti pasiekę gana aukštą modernizacijos lygį. Per pastaruosius du metus atnaujinome pjovimo bei briaunų klijavimo stakles, o šiais metais įsigijome kompiuterines gręžimo/frezavimo stakles, kurios pakylėjo mus dar vienu laipteliu našumo, kokybės ar platesnių galimybių link.

Formatinės pjovimo staklės Martin T60

Formatinės pjovimo staklės Martin T60

Tai pirmosios mūsų įsigytos naujos staklės, kurių modernizacija buvo daugiau nei būtina. Detalių pjovimas gana atsakingas etapas, apsprendžiantis galutinę baldo kokybę. Skaitmeninis matmenų nustatymas, pjūklo aukščio, kampo reguliavimas įgalina gauti preciziškai tikslų gaminį, o paprastas ir patogus valdymas – padidinti našumą ir sumažinti kainą.

 

Linijinės briaunų klijavimo staklės Brandt KDF 530C

Įsigydami šias stakles mes žengėme dar vieną žingsnį į priekį. Pradžioje dairydamiesi tiesiog linijinių briaunų klijavimo staklių, nusprendėme investuoti į ateitį ir įsigyti šį, pramoninį, daugybe paruošiamųjų ir užbaigiamųjų papildomų funkcijų atliekantį įrengimą. Pakartotinis pjūvio frezavimas prieš pat briaunos klijavimo operaciją, klijavimas, frezavimas, poliravimas – visos šios funkcijos dabar atliekamos automatiškai viename cikle ir užtikrina maksimalią kokybę, nepriklausančią nuo darbuotojo pastangų ar atidumo.

CNC apdirbimo centras WEEKE Venture 106M

Šį įrengimą įsigijome pagrinde dėl mūsų užsienio užsakovų bei didelės apimties užsakymų, tačiau ir nestandartinių individualių projektų gamyboje jis atlieka nepamainomą vaidmenį. Nuo šiol mūsų gaminamuose balduose visos kiaurymės yra gręžiamos milimetro dešimtosios tikslumu, o sudėtingi frezavimai atliekami tiksliai ir paprastai. Tai absoliutus gaminio kokybės rodiklis, kurį Lietuvoje pasiūlyti gali toli gražu ne kiekvienas. 

CNC vienapjūklės pjovimo staklės HOLZMA HPP 350

HOLZMA Konzeptsaege Concetsaw

HOLZMA Konzeptsaege Concetsaw

Programinė įranga

HOLZMA Konzeptsaege Concetsaw

Jau šiai dienai baldas kuriamas erdvinio modeliavimo programomis, visos tvirtinimų, jungčių, lankstų kiaurymės, detalių formą apibrėžiantys frezavimai yra suvedami ir valdomi programiškai. Tai labai supaprastina gamybos procesą ir šioje vietoje mūsų siekiai tuo nesibaigia. Mūsų sekantis žingsnis – visus etapus apjungiančios programinės įrangos įsigijimas, kuris panaikins „žmogiško faktoriaus“ klaidų tikimybę, optimizuos sąnaudas ir leis mums užsakymus įvykdyti dar greičiau, pigiau ir patikimiau nei bet kada anksčiau.