• +37060699636
  • baldai@dendrus.lt

APIE MUS

Mes, UAB „Dendrus“, esame jau daugiau nei dešimtmetį gyvuojanti kompanija, kuri vienija kruopščius ir kūrybiškus darbuotojus bei kokybiško originalumo išsiilgusius klientus.

Visi mūsų darbai – mūsų sėkmės istorijos.

Sėkmės, kurią kuriame bendradarbiaudami su klientais bei dizaineriais ir įsiklausydami į visus lūkesčius. Būtent tai mums padeda kurti nepaprastus ir unikalius baldus su savita istorija bei atmosfera.

Mes tikime, kad kokybiški ir kūrybiški baldai išpildo bet kokius interjero sumanymus sukurdami erdvę, kurioje jauku būti ir visada norisi grįžti.

Mūsų tikslas – Jūsų komfortas, įgyvendintos idėjos ir aukščiausios kokybės baldai.

Savo veikloje mes visada vadovaujamės šiomis taisyklėmis:

·         Esame sąžiningi ir to paties tikimės iš klientų;

·         Visus darbus atliekame laiku, bet be skubos, nes geroms idėjoms bei kokybei reikia laiko;

·          Dirbame kruopščiai ir tvarkingai, kad baldų montavimas nesutrikdytų įprasto gyvenimo ritmo;

·         Stengiamės įgyvedinti ir siūlyti nestandartines idėjas ir netipines medžiagas bei naujausias technologijas, kad baldai būtų tikrai išskirtiniai ir įdomūs.

Neįtikėtini faktai apie mus:

·         Mums teko malonumas ir garbė įrengti „Hampton by Hilton“, „Mercure“, „Holiday Inn“ (Jorko centre) ir dar keletą keturių žvaigždučių viešbučių!

·         Kiek baldų pagaminome jau nebesuskaičiuojame!

·         Didžiausias projektas buvo viešbučio ir jo 150 kambarių įrengimas!

·         Greičiausiai esame įvykdę… nieko! Mums labai svarbu kokybė, todėl užsakymus vykdome kruopščiai ir laiku, bet ne skubos tvarka.

·         Įdomiausias iki šiol atliktas darbas buvo „Henrietta“ viešbutis Jungtinėje Karalystėje. Nors jis gana nedidelis, tačiau itin prabangus. Kartu su dizainere Claudia Riga de Spinoza mums pavyko sukurti nepaprastą atmosferą, kuri įkvėpė dar labiau tobulėti.

Mūsų kompanija rūpinasi savimi ir aplinka, todėl mes galime didžiuotis šiais ISO standartų sertifikatais:

·         ISO 9001 – šis kokybės vadybos sertifikatas nurodo, kad mūsų komanda dirba sklandžiai ir darniai taip užtikrindama aukščiausios kokybės baldus.

·         ISO 14001 – šis standartas patvirtina, kad mūsų įmonėje veikia aplinkosaugos vadybos sistema, leidžianti mums dirbti tausojant gamtą bei jos išteklius.

·         ISO 45001– šis standartas nurodo, kad mes itin atsakingai ir kruopščiai rūpinamės mūsų didžiausios vertybės – darbuotojų sauga bei sveikata.

 

„Dendrus“ – baldai be nuobodulio!