• +37060699636
  • baldai@dendrus.lt

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

Anchor Mayflower care home

Vieta: Southampton / UK

2014 m. „Dendrus“ dirbo kartu su kompanija „Protocol“, gamino ir tiekė baldus „Anchor Mayflower“, gražiai suprojektuotai prabangiai senjorų rezidencijai. Apie 130 miegamųjų buvo tiekiami įvairūs baldai.

Mercure hotel

Vieta: Edinburgh/ UK

2015 m. kartu su Hampton dizaino studija ir „Alexander James International“ dizaineriais, „Dendrus“ gamino, tiekė ir montavo baldus stilingam 4 žvaigždučių viešbučiui. 109 miegamiesiems buvo pagaminti ir sumontuoti įvairūs baldai.

Holiday Inn York City Centre

Vieta: York / UK

2015 m.  „Dendrus“ buvo pavesta gaminti, tiekti ir montuoti baldus „Holiday Inn York City Center“. 99-iems miegamiesiems viešbučio kambariams buvo pagaminti ir sumontuoti įvairūs baldai.

Voco

Vieta: Edinburgh / UK

2020 m. kartu su „Greyline“ dizaineriais „Dendrus“ gamino ir tiekė baldus stilingam naujam 4 žvaigždučių viešbučiui Edinburge. 150 miegamųjų kambarių buvo gaminti įvairūs baldai.

Henrietta hotel

Vieta: Bath / UK

2020 m. kartu su dizainere Claudia Riga De Spinoza „Dendrus“ pagamino, tiekė ir sumontavo baldus stilingam ir prabangiam Henrieta house viešbučiui. Baldų asortimentas buvo pagamintas  44 miegamiesiems, fojė, barui, viešajam tualetui.